Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Prace rzemieślnicze > Ogłoszenie nr 649756

Kierowca autobusu, Holandia, od 2600-3000 € miesięcznie nett

- TOP - [15.8. 2024]
Usuń/ Edytuj/ Pozycjonuj

Kierowca autobusu, Holandia, od 2600-3000 € miesięcznie nett - 1
Kierowca autobusu, Holandia, od 2600-3000 € miesięcznie nett - 2
VM Recruitment oferuje Ci nowe stanowisko pracy w Holandii. Wjazd możliwy od zaraz lub po uzgodnieniu. Pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony.
*Oferta pracy odpowiednia również dla kandydatów znających podstawy języka angielskiego*

Oferowane stanowisko: Kierowca autobusu, kierowca grupy D

Miejsce pracy:
Holandia, więcej lokalizacji

Wynagrodzenie:
- Od 16,64 € za godzinę
- Skala wynagrodzeń uzależniona jest od doświadczenia, jakie posiadają kandydaci.
- Wynagrodzenie netto wynosi 2600 - 3000 euro miesięcznie.

Dopłaty:
+ dopłata 0,19 € za km za dojazd do pracy
+ 8,3% zwrotu dodatku urlopowego za wynagrodzenie dodatkowe
+ 27,5 dni urlopu
+ program ET (ulga podatkowa)

Wypłata:
- co tydzień

Praca zmianowa:
W miarę potrzeb co najmniej 40 godzin tygodniowo. Możliwość pracy w weekendy za dodatkową opłatą.

Zakwaterowanie:
W domach współdzielonych 98,00 € tygodniowo, w tym wszystkie media. Kandydat ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące.

Wymagania pracownika:
- Prawo jazdy, grupa D, karta kierowcy
- Po przyjeździe jazda próbna

Treść stanowiska, uprawnienia i obowiązki:
- Prowadź autobus i transportuj pasażerów w transporcie autobusowym
- Sprzedawaj bilety podróżne
- Sprawdź stan techniczny pojazdu
- Utrzymuj autobus w porządku i czystości
- Przestrzegać podstawowych przepisów i norm regulujących pełnienie funkcji kierowcy autobusu

Korzyści:
- Pomoc w znalezieniu dostępnych opcji podczas podróży ze Słowacji i Czech
- Płace co tydzień
- Pomoc w uzyskaniu numeru BSN, konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego 35,58 € tygodniowo
- Pracodawca płaci za Ciebie podatki i świadczenia zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Zabezpieczone zakwaterowanie
- Praca na holenderskim kontrakcie, u certyfikowanego pracodawcy z możliwością przejścia na pracę na czas nieokreślony
- Występy są możliwe co tydzień

Jeśli szukasz pracy za granicą, skontaktuj się z nami. Nasza firma poszukuje pracowników do magazynów, hotelarstwa, ale także wykwalifikowanych stanowisk pracy w różnych krajach.

Martina Zámečníková
00421 911 784 430
info@vmrecruitment.com

Imię:

Telefon:

004... pokaż numer

Lokalizacja:Mapa00-000 Zagranica

Widziało:

139 osób

Płaca:

W tekście
Użytkownik
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
UlubioneDodaj do ulubionych
SpamZgłoś naruszenie zasad
Nieprawidłową kategorięZgłoś nieprawidłową kategorię ogłoszenia
WydrukujWydrukuj ogłoszenie
FacebookUdostępnij na Facebooku
MailPoleć znajomemu