Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Prace w gospodarstwie domowym

Kategoria

Prace w gospodarstwie domowym Ogłoszenia

List inzerátov Galéria Wyświetlono 1-9 ogłoszeń z 9 Wynagrodzenie/pensja Lokalizacja Wyświetlono
Profesjonalne usługi - [17.10. 2019]
Profesjonalne usługi
Moja firma, to olbrzymie doświadczenie w budowie ogrodów od projektu, tarasy kamienne, drewniane, trawniki, sadzenie, opieka nad roślinami, mycie ciśnieniowe. Profesjonalne podejście do wykończania wnętrz, układanie płytek, podłóg drewnianych, malowanie, drobne, domowe naprawy. Najwyższa jakość za n ...

Nie decyduje Buski
28-133
56 x

Sprzątanie - [8.10. 2019]
Sprzątanie w dosłownym znaczeniu, biura, mieszkania domy, posesje poremontowe.

25 zł Pucki
81-198
140 x

Poszukuję Pani do prowadzenia domu - [2.10. 2019]
Poszukuję Pani na emeryturze, rencie lub pobierającej inne świadczenie do prowadzenia domu (gotowanie, sprzątanie) dla dwóch sprawnych osób w miejscowości Strzelce Krajeńskie (woj. lubuskie). Praca nie jest stresująca, ani uciążliwa. Oferta z zamieszkaniem W osobnym standardowo wyposażonym pokoj ...

W tekście Strzelecko-Drezdenecki
66-500
131 x

Pracownika do prac gospodarczych - [1.10. 2019]
Zatrudnię pracownika do prac gospodarczych , remontowych. Polaka lub Ukraińca,odpowiedzialnego , chętnego do pracy Stawka godzinowa 14-15 zł na rękę Kielce Tel.kontaktowy :606 876 049

W tekście Kielce
25-116
133 x

Starsze msłżeństwo - [28.9. 2019]
Zamieszkanie ze starszym małżeństwem celem dbania o ich chigienę i wyżywienie. Wynagrodzenie 1000 zł + wyżywienie.

W tekście Wrocław
50-539
162 x

Montaż gotowych schodow drewnianych - [26.9. 2019]
Szukam fachowca do montażu gotowych schodow drewnianych typu Swosz U.

Zgoda Legnicki
59-222
96 x

Poszukuję gosposi z doświadceniem - [24.9. 2019]
Poszukuję gosposi z doświadczeniem do prowadzenia domu na Sadybie dla rodziny. Osoba musi być dyspozycyjna, dobra w organizacji pracy, nie uczulona na sierść psa. Umowa o pracę gwarantowana.

3 500 zł Warszawa
02-925
148 x

zatrudnię GOSPODARZA PRYWATNEJ POSESJI w Łomiankach - [20.9. 2019]
obowiązki: wszystkie prace związane z utrzymaniem posesji z dużym ogrodem, drobne prace naprawcze itp Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji 15 - 25 zł/godz

W tekście Warszawski zachodni
05-092
180 x

Opiekunka do 1,5 rocznej córeczki - [17.9. 2019]
Poszukuję niani dla prawie 1,5 rocznej córeczki. Oferuję pracę na około 3/4 etatu, głównie popołudniami (obowiązki zawodowe). Zależy mi przede wszystkim na poniedziałkach, wtorkach i czwartkach, wówczas potrzebujemy opieki dla dziecka przez ok 5-6 godzin. Natomiast śr i pt ok. trzech godzin (dokładn ...

W tekście Warszawa
02-677
185 x