Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca >

IT i telekomunikacja

Lista ogłoszeń Galeria Wyświetlono 1-2 ogłoszeń z 2
Lokalizacja
AX Super User

- [1.9. 2022]
Opis stanowiska: • Wykonywanie uzgodnionych zadań, • Testowanie programu, • Szkolenia dla siebie, jak i użytkowników końcowych, • Tworzenie standardowych procedur operacyjnych, • Przygotowanie i czyszczenie danych. Wymagania: • Wykształcenie kierunkowe, • Mile widziane doświadczenie zawod ...

Nie decyduje
Leszno
64-100
53 x
Obsługa klienta - Customer Service - English and German spea

- [29.8. 2022]
Co oferujemy: - Umowa na czas nieokreślony (3 miesiące okresu próbnego) - Wynagrodzenie konkurencyjne: 7025 PLN brutto / miesiąc - Premia miesięczna: do 550 PLN brutto - Roczna składka samopomocy: 1200 zł brutto - Opłata członkowska na siłownię – Multisport Card - Prywatny dostawca usług med ...

7 575 zł
Warszawa
00-110
129 x