Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Prace rzemieślnicze > Ogłoszenie nr 649755

Praca zawodowa w Niemczech, bez znajomości języka, od 2800 €

- TOP - [15.8. 2024]
Usuń/ Edytuj/ Pozycjonuj

Praca zawodowa w Niemczech, bez znajomości języka, od 2800 € - 1
Praca zawodowa w Niemczech, bez znajomości języka, od 2800 € - 2
Agencja VM Recruitment oferuje Państwu nowe, ciekawe stanowiska pracy w Niemczech.

Stanowiska pracy nawet bez warunku znajomości języka obcego. Niemiecka firma zapewnia również zaliczki.

Oferowane stanowiska:
- Inżynier elektryczny
- Malarz
- Grzejnik
- Malarz samochodów / Malarz
- Operator maszyn CNC / tokarz
- Ślusarz
- Spawacz TIG, MIG, MAG, CO2
- Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych
- Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Niemcy (wiele lokalizacji)

Miesięczne wynagrodzenie:
Od 2800 € netto miesięcznie lub
Od 17,50 € netto za godzinę, łącznie z dietami

Dodatek popołudniowy
Dodatek na noc
Różna ocena wynagrodzenia w zależności od stanowiska/doświadczenia
*możliwość cotygodniowych depozytów*

Zakwaterowanie firmowe:
Oddzielny pokój/świetlica – 2 w pokoju
Zakwaterowanie od 20 do 30 euro dziennie

MOŻLIWOŚĆ ZNAJDANIA WŁASNEGO NOCLEGU PO PRZYJAZDZIE!

Wymagania pracownika:
Znajomość języka niemieckiego jest zaletą, ale nie warunkiem.
Prawo jazdy - jedno z wielu
Stan samochodu - jeden z wielu

Treść stanowiska, uprawnienia i obowiązki:
Zgodnie z wybraną pozycją.

Korzyści:
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- Długotrwała stabilna praca
- Płatne nadgodziny
- Diety
- Osobiste podejście
- Profesjonaly rozwój
- Sprzęt roboczy i ochronny

Jeśli szukasz pracy za granicą, skontaktuj się z nami. Nasza firma poszukuje pracowników do magazynów, hotelarstwa, ale także wykwalifikowanych stanowisk pracy w różnych krajach.

Martina Zámečníková | Recruiter
00421 911 784 430
info@vmrecruitment.com

Imię:

Martina Zámečníková

Telefon:

004... pokaż numer

Lokalizacja:Mapa00-000 Zagranica

Widziało:

333 osób

Płaca:

W tekście
Użytkownik
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
UlubioneDodaj do ulubionych
SpamZgłoś naruszenie zasad
Nieprawidłową kategorięZgłoś nieprawidłową kategorię ogłoszenia
WydrukujWydrukuj ogłoszenie
FacebookUdostępnij na Facebooku
MailPoleć znajomemu