Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Pozostałe > Ogłoszenie nr 630141

Mechanik elektromechanik WYSOKIE WYNAGRODZENIE

- [23.3. 2024]
Usuń/ Edytuj/ Pozycjonuj

Oferuję pracę na stanowisku mechanika wózków widłowych, w firmie będącej od 30 lat liderem branży w regionie. Praca w siedzibie firmy w kocmyrzów oraz na dojazd do klienta, od poniedziałku do piątku. Poszukujemy osób doświadczonych w naprawie wózków widłowych i maszyn. Praca na stałe.

Zakres zadań: naprawa wózków widłowych spalinowych, elektrycznych, wózków paletowych oraz ich podzespołów, diagnostyka usterek.

Wymagania:

znajomość budowy i naprawy silników, układów hydraulicznych i jezdnych,

sumienność,

odpowiedzialność,

prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony (początkowo okres próbny),

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

samochód serwisowy oraz niezbędne narzędzia, szkolenia i możliwość podjęcia długoletniej współpracy.

Proponujemy osobista wizytę w firmie lub kontakt telefoniczny

Pracujesz jako serwisant wózków widlłowych maszyn budowlanych chcesz więcej zarabiać prosze o kontakt.
5 0 9 7 9 9 3 3 5

Imię:

Jerzy

Telefon:

509... pokaż numer

Lokalizacja:Mapa31-990 Kraków

Widziało:

123 osób

Płaca:

9 000 zł
Użytkownik
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
UlubioneDodaj do ulubionych
SpamZgłoś naruszenie zasad
Nieprawidłową kategorięZgłoś nieprawidłową kategorię ogłoszenia
WydrukujWydrukuj ogłoszenie
FacebookUdostępnij na Facebooku
MailPoleć znajomemu