Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Usługi > Ogłoszenie nr 91030

Kategoria

Tłumacz języka holenderskiego

- [17.5. 2019]Agrypa Group zatrudni tłumacza języka holenderskiego kompetentnego w zakresie tłumaczenia zwykłego i/lub tłumaczenia specjalistycznego i/lub tłumaczenia przysięgłego (tłumaczenie pisemne i ustne). Preferowane są osoby z wykształceniem filologicznym, osoby posługujące się tym językiem jako językiem ojczystym oraz osoby z praktycznym doświadczeniem językowym (pobyty za granicą), osoby posiadające udokumentowane doświadczenie w translacji, również absolwenci studiów lingwistycznych z elementami translacji.
• Cenimy sobie dobrą atmosferę współpracy oraz profesjonalizm tłumaczeń.
• Nasze zasady współpracy są przejrzyste i uczciwe.
• Informujemy, że w ramach naszych wewnętrznych procedur możemy poprosić tłumacza o wykonanie próbnego tłumaczenia tekstu w zakresie danego języka. Po weryfikacji jakości przekładu tłumacz zostanie poinformowany o jakości wykonanej translacji
• Podstawą rozpoczęcia współpracy pomiędzy Agrypa Group a tłumaczem jest podpisanie umowy o współpracy, w której zawarte są zasady realizacji usług przez tłumacza i jego uprawnienia w ramach umowy o współpracy, która precyzuje również zobowiązania Agrypa Group.

Tłumaczy zainteresowanych współpracą (praca zdalna) prosimy o przesłanie nam swojego CV w języku polskim oraz skanów dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie/umiejętności w zakresie tłumaczeń na email: tlumacze@agrypa-group.eu. W swoim CV prosimy zawrzeć poniższą informację. Stawki negocjowane są indywidualnie z tłumaczami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych mojej firmy/moich danych osobowych w związku z realizacją procesu rekrutacji przez Agrypa Group Tłumaczenia techniczne i przysięgłe Pl. Hołdu Pruskiego 8/403, 70-550, NIP: 853-12-53-057, REGON: 812-559-397 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


Imię:
Telefon:

Robert
691817809

Lokalizacja:70-550 Szczecin

Widziało:

8 osób

Wynagrodzenie/pensja:

20 zł
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Udostępnij na Facebooku
Poleć znajomemu
Wyszukaj podobne ogłoszenia©2019 Bazoš - Ogłoszenia Usługi
Pomoc, Pytania, Komentarze, Kontakt, Reklama, Regulamin, Polityka prywatności, RSS, Wersja mobilna
Ogłoszenia Praca ogółem: 529, w ciągu 24 godzin: 7