Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Opieka zdrowotna > Ogłoszenie nr 88917

Kategoria

Opieka osób starszych

- [13.5. 2019]

Firma MJ CARE Sp. Z o.o. poszukuje opiekunek osób starszych do Niemiec
Obowiązki :Troska o podopiecznego,pielęgnacja i pomoc w codziennych czynnościach,podstawowe obowiązki domowe
Oczekujemy:
• Komunikatywnej / dobrej znajomości języka niemieckiego
• Otwartości oraz empatii
• Doświadczenie (może być w rodzinie)
• Prawo jazdy kat. B mile widziane
Oferujemy:
• zarobki do 1600 EUR na rękę i terminowe wypłaty
• legalne zatrudnienie / umowa zlecenie
• karta EKUZ, A1
• Opłacamy i organizujemy przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem
• Opieka Koordynatora w Polsce i w Niemczech
• Sprawdzone miejsca pracy

Wyjazdy na 6 lub 8 tygodni

Wiecej informacji na www.mjcare.pl lub 733-611-512

Imię:
Telefon:

MJ CARE
733611512

Lokalizacja:00-000 Zagranica

Widziało:

14 osób

Wynagrodzenie/pensja:

Zaproponuj
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu