Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Handel i sprzedaż > Ogłoszenie nr 85293

Kategoria

sklep spożywczy

- [6.5. 2019]

Zatrudnię pracownika na stanowisko ekspedient-sprzedawca w malym sklepie spożywczym Kraków os podwawelskie
praca umowa o pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-22

Zakres obowiązków:
Obsługa Klienta,
Obsługa kasy i terminalu płatniczego,
Zapewnianie czystości w sklepie,
Uzupełnianie towaru zgodnie z rotacją towarową

wymagania
- książeczka sanepid i zdolność do pracy na w/w stanowisku
- Zaangażowanie w pracę,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze kas fiskalnych

Imię:
Telefon:

anna
507963707

Lokalizacja:30-334 Kraków

Widziało:

17 osób

Wynagrodzenie/pensja:

2 016 zł
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu