Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Usługi > Ogłoszenie nr 85020

Kategoria

Niania. Od marca zaopiekuję się Maluszkiem od 9 miesiąca ż

- [5.5. 2019]

Dzień dobry.
Mam 28 lat. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych. Poszukuję pracy od marca, do Maluszka od 9 miesiąca życia. Mieszkam w okolicach Alei Warszawskiej. Zależy mi, by praca nie była w dużej odległości od miejsca zamieszkania. Moja propozycja to 13 zł./ godz. netto (pozostawiam do negocjacji), umowa o pracę(Rodzice płacą część składek - umowa uaktywniająca). Pełny etat pracy, najlepiej w godzinach 8.00 - 16.00. (praca na dłużej, min 1 rok).

Mam doświadczenie i referencje. Zależy mi na rozwoju dziecka i dobrych relacjach z rodzicami.Od sierpnia 2015 do września 2016 roku opiekowałam się dziewczynką. W chwili rozpoczęcia opieki miała 20 miesięcy.


Następnie od października 2016 do sierpnia 2018 roku, byłam nianią chłopczyka, we wrześniu rozpoczął przygodę z przedszkolem. Zżyłam się z Nim, i choć były chwile buntu, to wiem, iż moje zaangażowanie zaowocowało, choćby Jego uśmiechem, zaabsorbowaniem zabawami, oczekiwaniem, kiedy przyjdę, czy miłym słowem.

Szanowni Państwo.
Jestem osobą rzetelną, uczciwą, odpowiedzialną, spokojną, miłą, cierpliwą, uśmiechniętą, bez nałogów. Znam zasady Pierwszej Pomocy Medycznej. Chcę z oddaniem zaopiekować się Państwa Dzieckiem. Fundamentem mojej pracy jest podmiotowe podejście do dziecka, pełne ciepła, szacunku i spokoju. Przekazywanie wiedzy w oparciu o zabawę połączoną z moim uśmiechem.

Nie pochwalam oglądania TV. Nigdy nie puszczałam bajek. Jedynie słuchowiska. W miarę możliwości finansowych kupuję, swoje bajki lub inne pomoce, w celu uatrakcyjnienia dnia.

Jeśli Maluszek śpi w ciągu dnia, chętnie poprasuję ciuszki. Kiedy nie będzie potrzeby, mogę dokładniej posprzątać w zabawkach, czy wykonać CICHE, POWIERZCHOWNE porządki. Oczywiście będę na bieżąco utrzymywać czystość. Nie chcę tylko, być pod presją, że ma być perfekcyjnie poukładane, kiedy Maluch jest aktywny. Dla mnie Jego bezpieczeństwo stoi na 1 miejscu.

Bardzo zależy mi ta tej pracy.

Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta, uprzejmie proszę

o wiadomość. Mogę też przesłać CV.
Mój adres e mail: ala1990@onet.eu
Proszę pisać, na pewno wyślę informację zwrotną ;)

Z poważaniem,

Ala.

Imię:
Telefon:

Ala
123890123

Lokalizacja:20-011 Lublin

Widziało:

28 osób

Wynagrodzenie/pensja:

13 zł
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Udostępnij na Facebooku
Poleć znajomemu
Wyszukaj podobne ogłoszenia©2019 Bazoš - Ogłoszenia Usługi
Pomoc, Pytania, Komentarze, Kontakt, Reklama, Regulamin, Polityka prywatności, RSS, Wersja mobilna
Ogłoszenia Praca ogółem: 529, w ciągu 24 godzin: 7