Co: Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Budownictwo > Ogłoszenie nr 25525

Kategoria

Monter rurociągów okrętowych - Norwegia

- [30.11. 2018]

Obowiązki:

prefabrykacja i montaż rurociągów według specyfikacji,
praca na nowych jednostkach oraz remontach,
Wymagania:

minimum 2-3 letnie doświadczenie w zawodzie montera rurociągów okrętowych,
znajomość rysunków: izometrycznego oraz systemowego statku,
mile widziana znajomość systemów: Matres, Ermeto, Blusher,
doświadczenie w pracy stoczniowej,
mile widziana znajomość j. angielskiego,
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i umiejętności),
transport, wyżywienie oraz zakwaterowanie organizuje pracodawca,
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
praca w systemie rotacyjnym 4-6 / 2 ( od 4 do 6 tygodni na kontrakcie, 2 tygodnie przerwy ),
legalne zatrudnienie na norweską umowę o pracę na czas kontraktu (pomagamy w załatwianiu formalności)
W razie zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, certyfikaty, referencje itp. ) na adres email: mu@scan-con.dk lub kn@scan-con.dk

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Imię:
Telefon:

Mariusz
48586603055

Lokalizacja:81-366 Gdynia

Widziało:

81 osób

Wynagrodzenie/pensja:

Zaproponuj
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu