Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Transport i logistyka > Ogłoszenie nr 232403

Kategoria

Sortowacz w magazynie

- [12.5. 2020]

Bank Żywności SOS w Warszawie to Fundacja, która od 25 lat zajmuje się pozyskiwaniem i dystrybucją żywności najbardziej potrzebującym mieszkańcom Warszawy i Mazowsza.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sortowacza w magazynie
Miejsce pracy: Reguły

Wymagania:
• ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem
• sprawność fizyczna
• umiejętność pracy w zespole
• uczciwość i zaangażowanie w pracy
• znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
• prawo jazdy kat B
• mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera / sortowacza lub pokrewne

Zakres obowiązków:
• realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
• przyjmowanie i wydawanie towarów
• dbałość o porządek i stan towaru w magazynie
• obsługa wózka widłowego
• kontrola towarów jakościowa i ilościowa
• bieżąca kontrola stanów magazynowych

Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

CV prosimy przesyłać na adres e-mail beata.macios@bzsos.pl

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Bank Żywności SOS w Warszawie, przy ul. Stanisława Bodycha 97, Reguły 05-820 Piastów, numer KRS 0000029435, NIP: 524-106-72-96, REGON: 010607645, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Imię:

Beata

Telefon:

601... pokaż numer

Lokalizacja:05-816 Pruszkowski

Widziało:

109 osób

Wynagrodzenie/pensja:

Nie decyduje
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu