Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Handel i sprzedaż > Ogłoszenie nr 214169

Kategoria

kasjer-sprzedawca

- [25.3. 2020]

Straciłeś w tej chwili pracę? Głowa do góry!
Carrefour Konstancin oraz Wilanów oferują stanowisko Sprzedawca-kasjer.
Miejsce pracy: Carrefour Market Konstancin Jeziorna, Warszawska 171 lub Carrefour Market Warszawa, Rzeczypospolitej 1
Zakres obowiązków:
 zapewnienie obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy,
 obsługa kasy fiskalnej
 dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów,
 odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy,
 utrzymanie porządku na stoisku.
Wymagania:
 wykształcenie średnie,
 skrupulatność, sumienność zdyscyplinowanie oraz komunikatywność,
 gotowość do pracy zmianowej
 aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
 zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
 rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
 atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
 możliwość awansów wewnętrznych.
 środki ochrony przed zakażeniem
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mailowy: emi.milewska@interia.pl.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carrefour Polska (Eko-Market 7 Sp. z o.o.) danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.

Imię:
Telefon:

Emilia
693765693

Lokalizacja:05-520 Piaseczyński

Widziało:

10 osób

Wynagrodzenie/pensja:

Nie decyduje
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu