Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Finanse i ekonomia > Ogłoszenie nr 210577

Kategoria

KSIĘGOWA

- [17.3. 2020]

Firma Budowlana poszukuje do pracy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie ewidencji środków trwałych
Przygotowanie wewnętrznych zestawień i analiz
Prowadzenie kompleksowej księgowości firmy (spółki z o.o.)
Sporządzanie bilansu, rozliczeń podatkowych i zestawień finansowych
Nadzór nad terminowym i poprawnym wypełnieniem obowiązków prawno-podatkowych
Kontrola płynności finansowej spółki
Rozliczanie gospodarki magazynowej, weryfikacji dokumentów i kalkulacji kosztów
Sporządzenie deklaracji PIT i VAT, JPK
Sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,
Rozliczanie inwentaryzacji
Dekretacja i księgowanie (raportów kasowych, faktur zakupowych i sprzedaży)
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
Minimum 4-letnie oświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/księgowego
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Dobra znajomość zagadnień związanych z regulacjami podatkowymi
Oferujemy:
Umowę o pracę
Pracę od poniedziałku do piątku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Świetną atmosferę w pracy
Praca możliwa od zaraz

Imię:
Telefon:

Paweł
666085199

Lokalizacja:80-180 Gdański

Widziało:

32 osób

Wynagrodzenie/pensja:

Zaproponuj
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu