Co: Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Finanse i ekonomia > Ogłoszenie nr 20301

Kategoria

bankowy doradca klienta

- [6.11. 2018]

Partner Alior Bank SA w Suwałkach zatrudni doradcę klienta.

Zakres obowiązków:
•kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,
•sprzedaż produktów bankowych, obsługa punktu kasowego,
•pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
•kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:
•doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,
•umiejętność budowania długofalowych relacji,
•wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
•komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
•preferowane wykształcenie wyższe.

Oferujemy :
•umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową
•atrakcyjne premie za sprzedaż,
•bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,
•możliwości rozwoju zawodowego,
•pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@tpdf.pl

Imię:
Telefon:

Partner Alior Bank
509670301

Lokalizacja:16-400 Suwałki

Widziało:

44 osób

Wynagrodzenie/pensja:

Nie decyduje
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu