Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Pozostałe > Ogłoszenie nr 201152

Kategoria

Mechanik - praca w Norwegia

- [24.2. 2020]

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK

Obowiązki:

- pomoc przy prowadzeniu warsztatu

- prace zwiazane z naprawa i serwisem samochodow osobowych, ciezarowych, koparek oraz innych sprzetow budowlanych,

Wymagania:

- 5 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku,

- prawo jazdy kat.B, mile widziane rowniez prawo jazdy kat.C

- dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy

- atrakcyjne warunki finansowe, w zależności od kwalifikacji 170 - 210NOK

- możliwość długotrwałej współpracy

- zakwaterowanie

Prosimy o przesylanie CV ze zdjeciem.

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę w Polsce.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Imię:
Telefon:

Marzena
004790196489

Lokalizacja:22-400 Zamojski

Widziało:

87 osób

Wynagrodzenie/pensja:

13 000 zł
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu