Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Budownictwo > Ogłoszenie nr 198898

Kategoria

INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW Z UPRAWNIENIAMI

- [19.2. 2020]

INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW Z UPRAWNIENIAMI – WSZYSTKIE BRANŻE

Kob-24 to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w realizacji okresowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych (przeglądów budowlanych). W związku z poszerzaniem naszej działalności poszukujemy aktywnych osób chcących dołączyć do naszego zespołu. W branży przeglądów działamy od 15 lat kontrolując rocznie ponad 3 tyś obiektów na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• oględziny i ocena obiektów budowlanych / instalacji w tym instalacji gazowych i wentylacyjnych
• przegląd dokumentacji technicznej budynków
• opracowanie dokumentacji zdjęciowej i graficznej
• sporządzenie protokołu zgodnie z ustalonym szablonem
• umiejętność opracowania innej dokumentacji budowlanej takiej jak: kosztorys, STWIOR, opinia techniczna będzie dodatkowym atutem

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe branżowe, minimum techniczne
• ważne uprawnienia budowlane i członkostwo w Izbie
• dyspozycyjność
• gotowość do wyjazdów w delegacje
• samodzielność
• umiejętność pracy w zespole i sumienność
• gotowość do poszerzania wiedzy
• biegła obsługa komputera
• niezbędne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• stałą pracę w dynamicznym zespole
• stabilne zatrudnienie
• elastyczne godziny pracy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia na adres – praca@kob-24.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Imię:
Telefon:

Grzesiek
509465104

Lokalizacja:01-242 Warszawa

Widziało:

54 osób

Wynagrodzenie/pensja:

W tekście
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu