Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Praca > Przemysł i produkcja > Ogłoszenie nr 141029

Kategoria

zbiór pieczarki

- TOP - [14.10. 2019]

Oferta Francja Olette zbiór pieczarki.

OBOWIĄZKI.

Praca przy zbiorze pieczarek (brąz i białe),Praca za pomocą nożyka ,windy elektryczne (6 poziomów).

Wymagania.

Sprawność manualną

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu (pierwszy wyjazd min 3m-ce).

Mile widziane prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY

Stawka za godz.10.03 brutto euro
Premie za kg(wymagane 25kg/h).
Powyżej 151 godzin 25%nadgodziny
Zakwaterowanie i transport odpłatny pracodawcy
Umowa o pracę kontrakt francuski bez pośredników
Ubezpieczenie francuskie
Kontakt i więcej informacji i pod telefonem + 337 - pokaż numer telefonu - 97(Romana), + 488 - pokaż numer telefonu - (Teresa)

Imię:
Telefon:

Kamila
519795670

Lokalizacja:42-625 Tarnogórski

Widziało:

90 osób

Wynagrodzenie/pensja:

W tekście
Wszystkie ogłoszenia i komentarze użytkownika
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu