Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna

Kategoria

Ogłoszenie zostało usunięte.

List inzerátov Galéria Wyświetlono 1-4 ogłoszeń z 4 Wynagrodzenie/pensja Lokalizacja Wyświetlono
Szukam pracy - [19.8. 2019]
10/2014-09/2016 Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kierunek: filologia polska Specjalizacja: nauczycielska Poziom wykształcenia: magister 10/2001-06/2004 Wyższa Szkoła Humanistyczno-Przyrodnicza w Sandomierzu Kierunek: filologia polska Specjalizacja: naucz ...

Zaproponuj Buski
28-133
27 x

Księgowa - TOP - [14.8. 2019]
Stowarzyszenie poszukuje osoby do działu księgowego.Ukończone studia w zakresie rachunkowości lub ekonomii.Doświadczenie nie jest wymagane.Znajomość programu Symfonia i programu Excel będzie atutem. Umowa zlecenie na 3 miesiące, potem umowa o pracę na czas nieokreślony. CV na adres m.rogozinska@swp. ...

3 000 zł Warszawa
00-322
47 x

Młodsza księgowa - [17.7. 2019]
Młodsza księgowa
Twoje zadania: - sprawdzanie kompletności dokumentów wchodzących w skład raportów za dany okres tj. raport kasowy, raport towarowy, rejestr VAT; - kontrola ewidencji zakupu towarów w rejestrze VAT pod względem formalno-rachunkowym oraz zgodności z obowiązującymi przepisami; - ewidencja księgowa d ...

Zaproponuj Bielski
17-100
32 x

Pomoc księgowa - [28.6. 2019]
Biuro rachunkowe z Piekar Śląskich zatrudni osobę na stanowisko pomoc księgowa. Wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Wymagania : doświadczenie w pracy biurowej znajomość programów księgowych SKP i Rewizor Tel 783 97 98 28

Zaproponuj Piekary Śląskie
41-940
60 x